DESIGNED BY JOOMLATD

Z galerii

Reklama

Strona utrzymywana na serwerze firmy TOGRO:

togro sklep komputerowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

Olimpiada Szachowa w Baku - wielki sukces Polek - srebrny medal

Reprezentacja Polski kobiet w składzie: Monika Soćko, Jolanta Zawadzka, Karina Szczepkowska-Horowska, Klaudia Kulon i Mariola Woźniak.


  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szachami

Każdy piątek, sala 204 w PMDK w Otwocku.

A) Grupa młodsza: 15:30 - 17:00        B) Grupa starsza: 17:00 - 18:30.


  10-18 lutego 2017 - Małe Ciche k. Zakopanego - Ferie Zimowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu: SZCZEGÓŁY.


9 X - Otwock - IX Otwocka Jesień Szachowa o Puchar Dyrektora PMDK Otwock

Zapraszamy na Otwocką Jesień Szachową, będziemy rywalizować w dwóch turniejach:

A) OPEN - Szachy Szybkie - 12'+5" na ruch -  Z G Ł O S Z E N I A

B) Klasyfikacyjny na V i IV kategorię - Z G Ł O S Z E N I A

Punkty zdobywane w obu turniejach sumują się do klasyfikacji RODZINNEJ.

Regulamin: tutaj.   Zapraszamy!


10-11 IX  Turniej Open (na II i III kategorię) pod patronatem Dyrektora MOSiR Karczew

A) Turniej OPEN -  /  WY N I K I
1. miejsce Katarzyna Pastuszko (UKS 14 Warszawa), 2. Jan Wangrat (Hetman Warszawa), 3. Zofia Reszka (Skierniewice).

Normy na kategorie szachowe (LISTA): Kaisa Pastuszko, Zosia Reszka, Kuba Kołodziejczyk.

Gratulujemy!


10 IX - Karczew - Turniej na V i IV kategorię pod patronatem Dyrektora MOSiR Karczew

B) Turniej na V i IV kategorię -  W Y N I K I

1. miejsce Wojciech Adamala (Skierniewice), 2. Mikołaj Szaniawski (Ursynów), 3. Maria Kotow (Otwock).

 Kategorię szachową (LISTA) zdobyli: a) Wojciech Adamala oraz Milena Kocięcka - IV kategoria, b) Maria Kotow - V kategoria.

Gratulujemy!


10 IX - Karczew - Dwubój Stołowy 

1 miejsce (300 PLN) Mateusz Bronowicki, 2. Waldemar Mróz, 3. Andrzej Skolimowski z Otwocka.

Najlepsza dziewczyna i jednocześnie pierwsza w kategori juniorów: Marysia Malicka.

Szczegółowe wyniki: T U T A J


1- 8 IX - Karpacz - Natalia Sadowska Mistrzynią Świata Kobiet w Warcabach

Gratulujemy urodzonej w Mińsku Mazowickiej Natalii Sadowskiej zdobycia tego niezwykłego tytułu. Pani Natalia jest chyba pierwszą czempionką urodzoną poza granicami byłego ZSRR. Mówimy oczywiście o Warcabach 100-polowych, nazywanych na świecie Warcabami Polskimi.

 Strona meczu: http://mecz2016.warcaby.pl/ /  Historia zdobywczyń tytułu: lista /   Pani Natalia na Wiki


3 IX - Otwock - Rodzinny Piknik Naukowy 

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym kącikiem szachowym. Zapraszamy na zajęcia do PMDK w Otwocku (ul. Poniatowskiego 10).



"Wakacje na sportowo" Mikoszewo 20-30 sierpnia 2016

   Szczegóły:Mikoszewo 2016 
 

Piłka nożna, gry, szachy, wycieczki, słońce, plaża :)

W obozie Mikoszewo 2016 bierze udział 92 uczestników i 8 osób kadry.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy Solar, Mikoszewo, ul. Długa 4.

 Turniej Piłki Nożnej: 1. miejsce "Zabili Mi Żółwia", 2. miejsce: FC Ziomki

Turniej Badmintona: 1.  miejsce chłopcy: Mateusz Kowalski, 1. miejsce dziewczęta: Paulina Kander

Festiwal Szachowy SOLAR / Regulamin / Nagrody

logosolar

Grupa Dla kogo Termin Liczba rund Tempo Wyniki
OPEN Dla wszystkich chętnych 22 (poniedziałek) - 27 (sobota) sierpnia 7 30' +30" Open
A Dla zawodników z IV kat. 22-27 sierpnia 7 60' - A -
B Zawodnicy bez kategorii lub z V-tką 
22-27 sierpnia 7 30' - B -
Zawodnicy bez kategorii  22-27 sierpnia   7  30'  - C -
Blitz Każdy chętny 27 sierpnia o godz. 15:00 9 3' + 2" Blitz

 


4-6 VIII - Koszalin - Mistrzostwa Polski Juniorów

Złoty medal w MP Młodziczek do lat 10 w Szachach Szybkich zdobyła mieszkanka Powiatu Otwockiego Maria Siekańska. Gratulujemy! (WYNIKI)


   20 VII - Międzynarodowy Dzień Szachów - Informacja

25-30 VI - Białystok - VIII Memoriał braci Bieluczyków

II miejsca Aleksandra Choroszeja w kołówce w grupie A - WYNIKI


18 IV-20 VI - Wiosenne Granie w Hetmanie

III miejsce Pawła Rymarowicz w kołówce w grupie A - WYNIKI

Co najważniejsze nasz zawodnik wypełnił normę na I kategorię.


18-19 VI - Turniej na II i III kategorię w PMDK Otwock

WYNIKI - 1. Szymon Józefczyk, 2. Mariusz Bartodziej, 3. Maciej Sałata.

Normy na kategorię wypełnili: L I S T A


18 VI - Turniej na V i IV kategorię w PMDK Otwock

WYNIKI - 1. Jacek Leśniewski, 2. Konrad Kuczyński, 3. Michał Dąbrowski.

Normy na kategorię wypełnili: L I S T A


5 VI 2016 - II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich

Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"

WYNIKI - klasyfikacja generalna (34 osoby)

I miejsce: Krzysztof Gałązka (Hetman Warszawa) - puchar Kolei Mazowieckich + 500 PLN

II miejsce: Piotr Wilczek (Rybnik), III miejsce: Marcin Dobrowolski (UKS MDK Otwock).

Klasyfikacja kobiet:

I msce: A. Dąbrowska, II msce: M. Malicka, III msce: U. Wróblewska

Klasyfikacja do 15 lat:

I msce: Sz. Poziomkowski, II msce: P. Chylewski, III msce: M. Malicka

Klasyfikacja do 12 lat:

I msce: M. Redzisz, II msce: Sz. Kozłowski, III msce: P. Zdybel

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne zawody w szachotenisie!


 4 VI 2016 - III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Amatorów w Szachach Szybkich o Puchar Kolei Mazowieckich

Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"

www.mazowieckie.com.pl

Turniej główny A 

WYNIKI - klasyfikacja generalna (26 osób)

I miejsce: Patryk Chylewski (KS LAURA Chylice) - puchar Kolei Mazowieckich

II miejsce: Stanisław Praczukowski (KS LAURA Chylice), III miejsce: Marcin Dobrowolski (UKS MDK Otwock).

 

Turniej B - na IV i V kategorię

WYNIKI - 1. Michał Szaniawski, 2. Marek Organistko, 3. Wiktor Sawa.

Osoby, które wypełniły normę na kategorię: L I S T A


 21-22 V 2016 Warszawa, Gratulujemy panu Jarosławowi Iwaszkiewiczowi z Wiązowny sukcesu w Mistrzostwach Polski Nauczycieli!


27 IV 2016 - Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół

A) Szkoły Podstawowe  WYNIKI 

1. SP 1 Józefów (I), 2. SP 12 Otwock (I), 3. SP 1 Józefów (II)

B) Szkoły Gimnazjalne WYNIKI   

1. GIM 2 Otwock, 2. GIM 1 Józefów (I), 3. GIM 4 Otwock.

C) Szkoły Ponadgimnazjalne WYNIKI

1. III LO Otwock (I), 2. ZSE-G Otwock (I), 3. III LO Otwock (III).


23 IV 2016 - Symultana z okazji 100-lecia stołeczności Mokotowa

Symultana z arcymistrzynią Agnieszką Brustman - 100 szachownic z okazji 100-lecia włączenia Mokotowa do Warszawy. Liczny udział (cały autokar) wzięła reprezentacja z Powiatu Otwockiego. 
 
 uczestnicy symultany na 100 szachownicach z okazji 100-lecia stoecznoci mokotowa
 

TOP