Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /szachyotwock_pl/plugins/system/gantry/gantry.php on line 406
Informacje bieżące - Uczniowski Klub Sportowy MDK Otwock

Informacje bieżące

23-24 listopada - Turniej na II i III kategorię


Możliwość zdobycia III oraz II kategorii szachowej w PMDK w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10.

Szczegółowe informacje - R E G U L A M I N


Ferie zimowe Małe Ciche 2020

Organizator: Uczniowski Klub Sportowy MDK Otwock

Miejsce: Dom Wypoczynkowy Anna Maria, Murzasichle Małe Ciche 34

http://www.dwannamaria.pl/

w pobliżu stoku narciarskiego „Panorama 

Komunikat 


 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

XII Otwocka Jesień Szachowa

o Puchar Dyrektora

Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury

w Otwocku

integracyjny turniej z udziałem rodzin szachowych

19 października 2019 (sobota)

Zapraszamy na XII Otwocką Jesień Szachową (godz. 10:00) - KOMUNIKAT

Grupa OPEN (zgłoszona do FIDE) - WYNIKI

Turniej dla IV kategorii - WYNIKI

Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię - WYNIKI , zdobyte kategorie szachowe 

***********************************************

Festiwal Szachowy

o Puchar Burmistrza Karczewa

hala sportowa MOSiR Karczew 7 - 8 września 2019 rok 

7-8 IX Turniej Klasyfikacyjny Klasyfikacyjny o Puchar Burmistrza Karczewa (na III i II kat.) > WYNIKI

8 IX Rodzinny Turniej Dwuboju Stołowego o Puchar Burmistrza Karczewa > WYNIKI

.......................................... 

Obóz UKS MDK Otwock 17-27.08.2019 w OW Bryza Morska Jarosławiec

Podczas obozu, w dniach 19 - 24 VIII  będzie rozgrywany turniej szachowy "Bryza Morska Jarosławiec"

oraz w dniu 25 VIII turniej szachów błyskawicznych "Blitz Open Jarosławiec" tempem 3' + 2".

 

Turniej Główny

19-24.08.2019 r.
Turniej  - Wyniki
 P 30'
 I miejsce  Jeremi Ornoch
 7,0 pkt.
II miejsce  Sandra Paduch
 5,5 pkt.
III miejsce  Karol Trzeciak  5,5 pkt.

Turniej Szachów Błyskawicznych

25.08.2019 r.
Turniej Blitza - Wyniki
 P 3'+2"
 I miejsce  Franciszek Bochniak
 8,0 pkt.
II miejsce  Marcin Dobrowolski
 7,5 pkt.
III miejsce  Dmitrij Aniskiewicz  7,0 pkt.

 

   Turniej Badmintona    Turniej Tenisa Stołowego   Turniej w kloca
I miejsce  Igor Osiński   Karol Trzeciak   Jeremi/Nils
II miejsce          Drużyna "H" Hubert/Hugo
III miejsce          Drużyna "A" Adam, Antek

 

9 czerwca Otwarte Mistrzostwa Mazowsza

w Szachach Szybkich

o Puchar Kolei Mazowieckich w Karczewie

Turniej OPEN

.
Grupa OPEN - Wyniki
www.mazowieckie.com.pl
 I miejsce

 FM Mikołaj Tomczak

 6,0 pkt.

 

II miejsce GM Bartłomiej Macieja

 5,5 pkt.

 

III miejsce FM Nazar Ustianowicz

 5,5 pkt.

 

IV miejsce GM Marcel Kanarek

 5,0 pkt.

 

V miejsce
IM Petro Golubka

 5,0 pkt.

 

VI miejsce
m Adam Deszczyński

 5,0 pkt.

 

.
.
Klasyfikacja Kobiet - Wyniki
Logo
 I miejsce  WCM Maria Malicka
 4,0 pkt.
II miejsce Dorota Nowacka
 4,0 pkt.
III miejsce Karolina Karleszko  4,0 pkt.

 

Turniej IV Kategorii

.
Turniej IV Kategorii - Wyniki
 Soneczny width=
 I miejsce  Bartłomiej Jesiotr
 6,5 pkt.
II miejsce Paweł Jesionek
 6,5 pkt.
III miejsce Bartłomiej Kowalczyk  5,0 pkt.

 

Turniej Klasyfikacyjny (na V i IV kategorię)

.
Turniej Klasyfikacyjny - Wyniki
Koleje 15 lat
 I miejsce Robert Kalisz

 5,0 pkt.

 

II miejsce Olivier Brodaczewski

 5,0 pkt.

 

III miejsce Remigiusz Ziędalski

 5,0 pkt.

 

. . .
. Normy na kategorie - LISTA

.

 



25 maja 2019 - XIII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego

w Otwocku w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Szkoły

Informacje - W Y N I K I

 I miejsce Jeremi Ornoch
SP 1 Józefów
 6,0 pkt.
II miejsce Robert Domański
SP 8 Otwock  5,5 pkt.
III miejsce Adam Grotkowski SP 1 Józefów  5,5 pkt.

18 maja 2019 - I Otwarte Mistrzostwa

SP nr 2 im. Romualda Traugutta w Michalinie

w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Józefowa

Informacje - W Y N I K I

 I miejsce  Jan Góral
 SP Stowarzyszenia Sternik
 6,5 pkt.
 II miejsce  Jeremi Ornoch
SP 1 Józefów
 5,5 pkt.
 III miejsce  Witold Kowalski
SP 158 Warszawa
 5,5 pkt.

 


17 maja 2019 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Otwockiego w Szachach Szybkich

Licealiada (rocznik 1999 i młodsi)

Informacje - W Y N I K I

Gospodarze: III LO w Otwocku (ul. Słowackiego 4/10)

 I miejsce  III LO im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
 II miejsce  I LO im. Konstantego I. Gałczyńskiego w Otwocku
 III miejsce  ZSE-G im. Stanisława Staszica w Otwocku

17 maja 2019 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Otwockiego w Szachach Szybkich

Igrzyska Młodzieży (roczniki 2003 - 2005)

Informacje - W Y N I K I

Gospodarze: III LO w Otwocku (ul. Słowackiego 4/10)

 I miejsce  SP nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie
 II miejsce  SP im. Bohaterskich Lotników Polskich w Wiązownie
 III miejsce  SP nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w Otwocku
 IV miejsce  PSP im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie
 V miejsce  SP nr 4 im Józefa Piłsudskiego w Otwocku

26 kwietnia 2019 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Otwockiego w Szachach Szybkich

Igrzyska Dzieci (rocznik 2006 i młodsi)

Informacje szczegółowe -  W Y N I K I

Gospodarze: SP nr 8 w Otwocku Wólce Mlądzkiej (ul. Żeromskiego 235)

<>
I miejsce

SP nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie

 

II miejsce

SP nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w Otwocku

 

III miejsce

SP im. Wincentego Witosa w Gliniance

 

IV miejsce

SP nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie

 

V miejsce

SP nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Otwocku

 

VI miejsce

SP im. Bohaterski Lotników Polskich w Wiązownie

 

VII miejsce

SP im. I Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie

 

VIII miejsce

SP nr 6 im. MIchała Elwiro Andriollego w Otwocku

 


30 marca 2019 - Turniej dla początkujących w Klubie Batory

Informacje - W Y N I K I

 I miejsce  Tomasz Skowroński
 SP 124 Warszawa Falenica
 6,0 pkt.
 II miejsce  Eryk Beroud
SP Stowarzyszenia Sternik
 5,5 pkt.
 III miejsce  Szymon Groszyk SP Leśniakowizna
 6,0 pkt.

 


16-17 marca 2019 - Turniej na III i II kategorię w Otwocku

Gratulujemy Michalinie Ziętek wypełnienia normy na III kategorię! / W Y N I K I

 I miejsce  Mateusz Śmietanko
 UKS Czternastka W-wa
 6,0 pkt.
II miejsce Radosław Białczak
UKS Gambit - Wesoła  5,5 pkt.
III miejsce Jagoda Dzierzgowska KSz Polonia Warszawa
 5,0 pkt.


16 marca 2019 - Turniej na V i IV kategorię w Otwocku

Lista z W Y N I K A M I     |     Lista z K A T E G O R I A M I

 I miejsce  Adam Grotkowski
 MOK Józefów
 5,5 pkt.
II miejsce Adam Bajno
SP 1 Otwock  5,5 pkt.
III miejsce Paweł Augustynowicz MOK Józefów
 5,5 pkt.


15 marca 2019 - V Turniej o Puchar św. Floriana w Gliniance

Zawody dla uczniów szkół Gminy Wiązowna.

 I miejsce  Karol Mielcuch
 SP Glinianka
 6,0 pkt.
II miejsce Tymon Wróblewski
SP Glinianka  5,5 pkt.
III miejsce Mateusz Mielcuch SP Glinianka
 5,5 pkt.

2 marca 2019 - III Otwarte Mistrzostwa

SP nr 8 im. generała Juliana Filipowicza w Otwocku

w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Szkoły

 I miejsce  Wiktor Sewera  SP Sióstr Zmartwychwstanek  6,5 pkt.
II miejsce Karol Mielcuch SP Glinianka  6,0 pkt.
III miejsce Robert Domański SP 8 Otwock  6,0 pkt.

 

Udział wzięło 90 osób z Otwocka, Józefowa, Wesołej, Glinianki, Wiązowny, Powiatu Wołomińskiego (Stare Grabie, Leśniakowizna), Nadarzyna, Dobrego, Brwinowa i Warszawy. Wyniki końcowe indywidualne - WYNIKI

 I miejsce  SP Glinianka  19,0 pkt.  
II miejsce SP 8 Otwock 19,0 pkt.  
III miejsce SP 1 Józefów 19,0 pkt.  

W kategorii drużynowej sklasyfikowano 26 szkół. Brano pod uwagę sumę punktów 4 osób z najlepszym wynikiem. W przypadku takiej samej ilości punktów zdobytych przez kilka szkół decydowało wyższe miejsce najlepszego zawodnika w klasyfikacji indywidualnej.


2-8 lutego 2019 - Turniej podczas obozu zimowego Małe Ciche 2019

 I miejsce   Bernard Kowalski   SSP 96 Otwock Świder  5,0 pkt.
 II miejsce   Błażej Gromek   SP 109 Warszawa  5,0 pkt.
 III miejsce   Krzysztof Tybuchowski   SP 222 Warszawa  4,0 pkt.
 IV miejsce   Łukasz Trepanowski   MTSz Mińsk Mazowiecki  4,0 pkt.
 V miejsce   Karol Trzeciak   SP 12 Otwock  4,0 pkt.
 VI miejsce   Aleksy Zieliński   SP 12 Otwock  4,0 pkt.
    Wyniki końcowe:   WYNIKI
     Normy na kategorie:   LISTA


29-30 grudnia 2018 - Mistrzostwa Świata w Szachach Błyskawicznych w Sankt Petersburgu

Historyczne wydarzenie dla polskich szachów: Jan Krzysztof DUDA wicemistrzem świata!


Turniej Sylwestrowy

Szachy+Tenis Stołowy o Puchar Burmistrza Karczewa 

MOSiR w Karczewie, ul. Bohaterów Westerplatte 55  w dniu 30 XII 2018

          Znalezione obrazy dla zapytania szachy figury drewniane                                Znalezione obrazy dla zapytania stół do tenisa stołowego obraz

fotorelacja 

wyniki 

I miejsce Marek Borowski Grądy 11,0 pkt.
II miejsce Krzysztof Wierzgała Brwinów 11,0 pkt.
III miejsce  Witold Glapa  Leszno 10,0 pkt.