DESIGNED BY JOOMLATD

Z galerii

Reklama

Strona utrzymywana na serwerze firmy TOGRO:

togro sklep komputerowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyniki 2017

Wyniki 2017

 

 

31 stycznia 2017 - Szachy + Tenis Stołowy - Sylwestrowy Turniej Rodzinny o Puchar Burmistrza Karczewa

Wyniki - OPEN (76 osób)

 Klasyfikacja Indywidualna
 I miejsce II miejsce III miejsce
 Piotr Wilczek  Tomasz Żyła  Marek Borowski
 Rybnik  Wrocław  Grądy
Klasyfikacja Rodzin
p. Żyła p. Kozłowscy p. Kozłowscy
Wrocław Białystok Warszawa

 


 Wigilijne Turnieje Szachowe w Powiatowym MDK Otwock:

16-17 XII > turniej klasyfikacyjny A - tempem 30' + 30"

w Turnieju A zwyciężył Hubert Skwarek - reprezentant naszego klubu, na IV miejscu Łukasz Zbysiński z SP 12

16 XII > turniej klasyfikacyny B - tempem 30'

w Turnieju B zwyciężył Robert Domański z SP 8 Otwock 

 


Zaproszenie

W imieniu Zarządu UKS MDK Otwock zapraszam na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2017 siedzibie klubu, Otwock, ul. Poniatowskiego 10
I termin godz. 8:30 lub II termin godz. 9:00

W zebraniu, zgodnie ze statutem, prawo głosu mają rodzice zawodników, zawodnicy pełnoletni,  nauczyciele i sympatycy klubu.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Andrzej Dobrowolski

prezes UKS MDK Otwock

 


UKS MDK Otwock dziękuje Darczyńcom, którzy poprzez Fundację Studencką "Młodzi Młodym" przekazali 1% podatku na działalność naszego klubu. Zebrana kwota 505,26 zł została przeznaczona na zakup nagród na organizowane zawody szachowe.


15 października 2017 - X Otwocka Jesień Szachowa o Puchar Dyrektora Powiatowego MDK Otwock

Turniej integracyjny z udziałem rodzin szachowych 

Open - wyniki , IV kategorie - wyniki , klasyfikacyjny - wyniki 

 klasyfikacja rodzin:

1. Krzysztof, Grzegorz Muniak 8,5 pkt,

2. Grzegorz, Piotr Grzelak 8 pkt,

3. Lucyna, Mirosław, Dariusz Smolak 8 pkt,

4. Jan, Franciszk Barszczewski 7 pkt, 5. Tomasz, Bartosz Kowalczyk 7 pkt. 6. Emilia, Bartosz Urbański 6 pkt, 7. Bartosz, Grzegorz Bąk, 8. Maria, Antoni Zięcina, 9. Karolina, Martyna, Weronika Gołda

 


Otwocczanka, Joanna Kaczmarska, w dniach 16-26 września reprezentowła Polskę na Mistrzostwach Świata w Szachach Juniorów K16. W 11 rundach wygrała pięć partii i trzy razy zremisowła, zajeła 13-te miejsce, czym po raz kolejny potwierdziła, że należy do światowej czołówki szachistek w swojej kategorii            wyniki reprezentacji Polski  

 

Aktualności w skrócie    

A) Ferie zimowe 2018 - Małe Ciche od 12 do 20 stycznia. komunikat obozu Małe Ciche 2018

 Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Pikniku w dniu 9 IX 2017r.. Zapraszamy na treningi w nowym roku szkolnym!


"MIKOSZEWO 2017" - 19-29 sierpnia

Zwycięzcy zawodów rozegranych na obozie UKS MDK Otwock w OW SOLAR Mikoszewo:

Piłka nożna: grupa 3 "Lacze Pływacze"

Memory: Blanka Władzińska

Quiz wiedzy sportowej: grupa 5

Quiz wiedzy o Mikoszewie: grupa 4

Quiz wiedzy o legendach: grupa 4 i grupa 6

Tenis stołowy: Andrzej Kotow

Badminton: Zosia Wells / Maciej Szeremeta

Gra terenowa: grupa 1 "Żelusie" / grupa 2 "Super 4"/ grupa 5 "Brzozy" i "Janusze z Biedronki" > cztery zespoły po 24 punkty.

Szachy w tabeli poniżej:

Grupa Wyniki
Termin Liczba rund Tempo
OPEN Wyniki
21 - 26 (sobota) sierpnia 7 30' +30"
A Wyniki
21-26 sierpnia 7 60'
B  Wyniki
21-26 sierpnia 7 30'

 


Chanty-Mansyjsk, 16-28.06.2017 r. Drużynowe Mistrzostwa świata

Złoty medal: Chiny, srebro: Rosja, brąz: POLSKA.


 

O Puchar Kolei Mazowieckich

 

IV Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Amatorów

w Szachach Szybkich o Puchar Kolei Mazowieckich

 

 10 czerwca

 

 
Turniej OPEN - WYNIKI
 I msce: Jan Adamski; II Aleksander Choroszej; III Michał Hryszkiewicz
Turniej dla zawodników z III kategorią - WYNIKI
Turniej dla zawodników z IV kategorią - WYNIKI
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię - WYNIKI
 Normy na kategorie - LISTA

Rodzinne III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza

w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich

 

 11 czerwca (niedziela) od godz. 10:00
 WYNIKI

Mińsk, 30.05-10.06.2017 r. Jan Krzysztof Duda siódmy w Mistrzostwach Europy.

Zysk rankingowy z tego turnieju pozwolił mu przebić symboliczną granicę 2700+ i wejść do światówki czołowej.


27.04.2017 - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół

 

Szkoły Podstawowe Gimnazja  Szkoły Ponadgimnzjalne
I

 SP nr 12

im. K. Makuszyńskiego z Otwocka 

 GIM nr 1 z Józefowa 

 LO nr III

im. J. Słowackiego z Otwocka

 II  SP im. W. Witosa z Glinianki  GIM nr 2 z Otwocka

 ZSE-G

im. S. Staszica z Otwocka

 III

 SP nr 1

im. O. Palmego z Józefowa

 GIM z Wiązowny

 LO nr I

im. K. I. Gałczyńskiego z Otwocka


 Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - 13 maja

- INFORMACJE -


Asia Kaczmarska mistrzynią Polski

Serdecznie gratulujemy Asi Kaczmarskiej zdobycia pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski Dziewcząt do lat 16!

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_784/results.html?l=pl&tb=10_


 Mistrzostwa Polski

Warszawa, 20-30.03. Mistrzami Polski na 2017 rok zostali: Kacper PIORUN oraz Monika SOĆKO.

Strona wydarzenia: mp2017.pzszach.pl

Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski - WYNIKI

Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet - WYNIKI


25-26 III 2017 - Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię w SP 8 w Otwocku

I miejsce: Marcelina Komorowska, II msce: Antoni Olszewski, III msce: Wojciech Kakowski.

Najmilej turniej będą zapewne wspominać osoby, które wypełniły w Wólce Mlądzkiej normy na kategorie: LISTA - kategorie

- WYNIKI - Klasyfikacja generalna -


25 III 2017 - I Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w Otwocku

I miejsce: Maria Siekańska, II msce: Zuzanna Siekańska, III msce: Jakub Janeczko.

Kategoria szkół: (1) SP 1 Józefów, (2) Sternik Józefów, (3) SP 8 Otwock.

Wyniki w kategoriach dodatkowych - Dziewczęta, Roczniki 2006-2007 ; 2008-2009 , 2010 i młodsi w serwisie ChessArbiter.

W Y N I K I - Klasyfikacja generalna -

Klasyfikacja szkół - suma punktów trzech najwyżej sklasyfikowanych zawodników.

SP 1 Józefów 17,5   Sternik Józefów 16,5    SP 8 Otwock 16,0   SP Glinianka 15,5
 Jeremi Ornoch 6,0  Maria Siekańska 8,5   Andrzej Kotow 6,0   Dariusz Smolak 5,5
 Grzegorz Muniak 6,0  Zuzanna Siekańska 8,0   Robert Domański 5,0   Mateusz Mielcuch 5,0
 Adam Grotkowski 5,5     Maria Kotow 5,0   Bartosz Bąk 5,0

 


10-18 lutego 2017 - Małe Ciche k. Zakopanego - Ferie Zimowe

Turnieje szachowe

Grupa OPEN -WYNIKI-

1. miejsce: Joanna Kaczmarska

2. miejsce: Paweł Rymarowicz

3. miejsce: Jacek Rak

4. miejsce: Tymon Wróblewski

5. miejsce: Elżbieta Łowczowska

Norma na kategorię:

informacja

Na V i Kategorię  -WYNIKI-

1. miejsce: Anna Zakrzewska

2. miejsce: Staś Orzechowski

3. miejsce: Maciej Skoczek

 Normy na kategorie: LISTA

 

SPRAWOZDANIE Z KONKURSÓW i TURNIEJÓW MAŁE CICHE 2017 r.

Tenis stołowy BĄDŹ JAK ANDRZEJ GRUBBA W turnieju wzięło udział dziesięciu uczestników naszego obozu. Rozegrano 7 rund. Ostatecznie I miejsce zajął Maciej Szeremeta (13 wygranych setów), II miejsce przypadło w udziale Rafałowi Ulatowskiemu (12 wygranych setów), a trzecie miejsce zdobył w turnieju Karol Trzeciak (10 wygranych setów). Jednocześnie zacięty bój o miejsce IV stoczyli Franciszek Ulatowski i Stanisław Orzechowski, którzy zajęli wspólne IV miejsce ( po 9 wygranych setów ). W turnieju, w którym każdy z uczestników został nagrodzony, wzięli udział także Maciej Zakrzewski, Oskar Wiącek, Jacek Rak, Maciej Komorowski oraz Antoni Sławiński.

QUIZ - WSZYSTKO O MAŁYM CICHYM Podczas obozu szachowego przeprowadzono quiz: ,,Małe Ciche 2017”. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą związaną z historią regionu, w tym samej osady Małe Ciche, topografią terenu, znajomością terminów i pojęć szachowych, a także właściwą strategią i uważnym słuchaniem. Quiz, trwał 90 minut. Ostatecznie zwyciężyła drużyna w składzie: Maciej Szeremeta, Michał Gieparda, Maciej Zakrzewski, Oskar Wiącek i Jacek Rak. Na szczególną pochwałę zasługuje kreatywność poszczególnych zespołów. W czasie rozgrywanych zawodów, uczestnicy nie tylko rozwiązali trudne krzyżówki, lecz także ułożyli wspaniałe hasła reklamowe o Małym Cichym, w tym: ,,Małe Ciche to wspaniała wieś, tutaj możesz dobrze zjeść”. I tak rzeczywiście było na obozie UKS MDK Otwock w DW Anna Maria Małe Ciche 34.

 


4 lutego 2017 - XI Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 w Otwocku o Puchar Dyrektora Szkoły

Dziękujemy wszystkim za udział, dzięki czemu turniej miał dobrą frekwencję - 64 osoby. Po dziewiątej rundzie najwięcej punktów zgromadził przedstawiciel gospodarzy Łukasz Zbysiński (8 pkt.), drugie miejsce zajął Tymon Wróblewski (SP Glinianka), natomiast medal brązowy wywalczył Mateusz Maciak z Warszawy.

W klasyfikacji szkół najwięcej punktów zebrało trzech najlepszych zawodników z SP 12 Otwock (Łukasz Zbysiński, Bartosz Piskorski, Antoni Tomaszek), za nimi uplasowali się uczniowie SP 1 w Józefowie (Adam Grotkowski, Grzegorz Muniak, Jeremi Ornoch), a trzcie miejsce na podium przypadło w udziale reprezentantom SP w Gliniance (Tymon Wróblewski, Piotr Szostak, Igor Gniadek).

Nagrody wręczono również najlepszym zawodniczkom: Adzie Chudzik (5,5 pkt.), Michalinie Stępniewskiej, Oli Wojtasik (obie po 4 pkt.), Alicji Bryniak, Poli Róg oraz Oldze Sędzickiej (wszystkie po 3 pkt.).

Wyniki - Klasyfikacja Generalna / 2009 i młodsi / rocznik 2007 i 2008 / Uczniowe SP 12 w Otwocku

 

 


TOP