DESIGNED BY JOOMLATD

Z galerii

Reklama

Strona utrzymywana na serwerze firmy TOGRO:

togro sklep komputerowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyniki Mistrzostwa Powiatu Szkół 22.04.2013

Szachy

 

Mistrzostwa Powiatu Szkół

Miejsce zawodów: LO nr III w Otwocku

Data: 22.04.2013

 

Wyniki indywidualne:

Szkoły podstawowe – 56 zawodników

  1. Mikołaj Brodowski    SP 12 Otwock
  2. Michał Szulejko         SP 12 Otwock
  3. Przemysław Laszczak SP Wiązowna

Dziewczęta

1.Joanna Kaczmarska    SP 12 Otwock

2.Monika Klimek          SP 6 Otwock

3.Maria Malicka            SP Sternik Józefów

Szkoły gimnazjalne – 21 zawodników

  1. Wacław Jasinowicz    Gim 4 Otwock
  2. Michał Balas              Gim 2 Otwock
  3. Bartłomiej Jesiotr       Gim 1 Józefów

Szkoły Ponadgimnazjalne – 26 zawodników

  1. Szulejko Rafał            LO III Otwock
  2. Dobrowolski Dominik ZS 2 Otwock
  3. Tarnacki Hubert         LO III Otwock

Dziewczęta

1.Emilia Prasuła            ZSE-G Otwock

2.Anna Piwek               LO III Otwock

3.Karolina Lempkowska LO III Otwock

 

Wyniki drużynowe

Szkoły podstawowe

1.Szkoła Podstawowa nr 12 Otwock

2.Szkoła Podstawowa nr 1 Józefów

3.Szkoła Podstawowa Wiązowna

4.Szkoła Podstawowa nr 2 Józefów

5.Szkoła Podstawowa nr 1 Otwock

6.Szkoła Podstawowa nr 6 Otwock

7.Szkoła Podstawowa Zakręt

8.Szkoła Podstawowa Glinianka

9.Szkoła Podstawowa nr 9 Otwock

10.Szkoła Podstawowa Sternik Józefów

 

Szkoły gimnazjalne

1.Gimnazjum nr 2 Otwock

2.Gimnazjum nr 1 Józefów

3.Gimnazjum nr 4 Otwock

4.Gimnazjum nr 3 Otwock

 

Szkoły ponadgimnazjalne

1.Liceum Ogólnokształcące nr III Otwock

2.Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Otwock

3.Zespół Szkół nr 2 Otwock

Zawody, na zlecenie LKS Mazur Karczew, przeprowadził UKS MDK Otwock przy współpracy Liceum Ogólnokształcącego Nr III w Otwocku

Gospodarz: LO III Otwock, Arkadiusz Woźniak

Organizator – Andrzej Dobrowolski

Biuro zawodów – Beata Szczęśniak

Sędziowie – Paweł Rymarowicz, Aleksander Choroszej, Daniel Worobiej

Nagrody wręczyli: Janusz Budny, członek Zarządu Powiatu Otwockiego, Dariusz Olszewski – Starostwo, Grzegorz Sychowiec – koordynator rozgrywek szkolnych w powiecie otwockim

 

TOP